FILATELIE ČESKOSLOVENSKO  Filatelie - poštovní známky  Poštovní známky finančně dostupný koníček pro každého filatelistu. 

 

Filatelie - Československo 1945 - 1992

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky o filatelii (sbírání poštovních známek), které postupně zaplňujeme. V současné době pro Vás připravujeme ČSR II. s ročníkem 1945 - 1992 -známky, kupony + spojky.

Děkujeme za pochopení a průběžně stránky budem doplňovat.

 

Vykupujeme  a ohodnocujeme vaše poštovní známky i veškeré filatelistické zboží.

 250x2502sk.png

 

 


Úvod » Česká republika- Pamětní listy » PAL - pamětní listy » Pamětní list České pošty - Karel IV. (chybotisk - „KAROLUS QUATRUS“)


        

Pamětní list České pošty - Karel IV. (chybotisk - „KAROLUS QUATRUS“)

ČESKÁ REPUBLIKA

img

 

Číslo produktu: Katalogové číslo PAL 10X
Výrobce: Česká pošta
běžná cena 16 000,00 Kč (640,35 €URO)
naše cena:
12 499,00 Kč (500,23 €URO) ( Nejsme plátci DPH )

Minimální výskyt I. nákladu. Chybný nápis - KAROLUS QUATRUS. Pouze jen jeden den v prodeji a druhý den vše stáhnuto z prodeje a úředně skarnováno a opraveno v II. nákladu se správným nápisem - KAROLUS QUARTUS.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

ODZkZmRmN